Z Columbus Energy zbudujesz swój niezależny dom!

Fotowoltaika i odnawialne źródła energii wraz z rozwiązaniami dedykowanymi dla domów to temat, który w ostatnim czasie stał się niezwykle popularny i rozpala wiele dyskusji. Nic dziwnego, że to zagadnienie jest na ustach coraz większej liczby Polaków. Powiększyła się bowiem świadomość ekologiczna naszego społeczeństwa, ale przecież każdy z nas we krwi ma również oszczędność. A właśnie z nią wiążą się mikroinstalacje fotowoltaiczne, które są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii w polskich domach.

Dobrą wiadomością dla Polaków jest więc fakt, że na nasz rynek z nową, rozszerzoną ofertą dla domów wchodzi największy nad Wisłą dostawca usług fotowoltaicznych – Columbus Energy. Firma jeszcze bardziej chce rozwijać się w sektorze mikroinstalacji prosumenckich. W dodatku podejmuje inwestycje w farmy fotowoltaiczne.

Energia odnawialna od lidera rynku dostępna dla wszystkich

Columbus Energy w ciągu sześciu lat funkcjonowania na rynku energetyki odnawialnej poszerzył liczbę swoich odbiorców do niemal 25 tysięcy prosumentów, montując blisko 140 MW zielonej energii. W dodatku buduje swoje fotowoltaiczne farmy, stawiając na zrównoważony rozwój przy jednoczesnych inwestycjach w elektromobilność i zwiększaniu udziału w rynku fotowoltaiki. Do tego rozbudowuje infrastrukturę e-mobility i przyczynia się do ekspansji energetyki rozproszonej w naszym kraju. To jednak nie wszystko!

Teraz Columbus Energy proponuje nam specjalny pakiet GO GREEN. W tej ofercie mamy do czynienia z 15-letnią totalną gwarancją, ekspresowym i fachowym montażem oraz niskimi kosztami finansowania. Ale to nie koniec! Firma oferuje nam panele fotowoltaiczne w technologii MWT, która uważana jest za przełomową.

Technologia MWT

Czym jest MWT? Ta technologia opiera się na zastąpieniu na powierzchni paneli busparów (srebrnych pasm) tylną miedzianą warstwą przewodzącą. Dzięki temu panele mają nie tylko lepszą sprawność i wydajność oraz powierzchnię absorpcji słońca z metra kwadratowego. Oprócz tego są także bardziej ekologiczne, gdyż nie musi być w nich stosowany ołów.

W ramach współpracy Columbus Energy z właścicielem patentu MWT (Sunport Power) zostały zaprojektowane dostępne teraz w Polsce nowoczesne Panele Sunport Power 355 Wp, które zawierają najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne dostępne na polskim rynku.

Pełna niezależność energetyczna twojego domu

Warto też wspomnieć o pakiecie GO FREE od Columbus Energy. Jest to fotowoltaiczna instalacja wzbogacona o magazyn energii, dzięki któremu nie będziesz już musiał się martwić, że w przypadku awarii tradycyjnego zasilania zostaniesz bez prądu! Magazyn pozwala też w 100% wykorzystać energię produkowaną za pomocą fotowoltaiki – dzięki użyciu domowego akumulatora prosumenci mają możliwość magazynowania nadwyżki zielonej energii.

Oczywiście producent magazynów dostarczanych dla Columbus Energynie mógł być przypadkowy. To światowy lider w tej dziedzinie – firma Pylontech. Do wyboru klienci mają więc dwa magazyny z funkcją backup właśnie od tego uznanego producenta: FORCE H2 (wysokonapięciowy) i US2000 (niskonapięciowy). Dlaczego to najlepszy z możliwych wyborów? Oba magazyny mają między innymi modułową konstrukcję pozwalającą na rozbudowę oraz cechują się niezawodnością i długą żywotnością.

Ogrzewanie domu może być tanie i skuteczne

Jeśli masz już instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię, a do tego masz urządzenia do jej magazynowania, to naturalnym, kolejnym, krokiem jest coś co pozwoli ci obniżyć koszty ogrzewania domu, a także podnieść wygodę i komfort – zainwestuj w pompę ciepła! To innowacyjne, atrakcyjne cenowo i bardzo efektywne źródło energii grzewczej, które do spółki z fotowoltaiką jest idealnym i kompletnym zestawem dla energooszczędnych domów.

Columbus Energy w ofercie GO COMFORT przedstawia nam solidne i niezawodne pompy ciepła szwedzkiej firmy NIBE. Wykorzystując powietrze z zewnątrz, pompy są w stanie produkować ciepło nawet przy temperaturze -25 C. Dzięki swojej uniwersalności nadają się one zarówno do nowych domów jak i tych starszych. Mogą chłodzić i ogrzewać pomieszczenia, a także zapewnić nam ciepłą wodę.

Połączenie wszystkich propozycji jakie oferuje nam Columbus Energy sprawi, że twój dom może stać w pełni niezależny energetycznie, a ty zyskasz wieloletni komfort. Nie będziesz musiał oglądać się na podwyżki cen prądu, a w dodatku będziesz w pełni ekologiczny.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *