Zaplo – opinie o chwilówce

Zaplo.pl to firma udzielająca chwilowych pożyczek będąca częścią dużej grupy kapitałowej. Zarówno Zaplo, jak i grupa swoim zasięgiem działania obejmują większą część miast Środkowej Europy. Firmie zaufało już ponad 7 milionów Klientów, co jest liczbą niebagatelną i jasno wyznacza poziom jakości, jaki oferuje Zaplo. Pierwsza pożyczka udzielana jest na kwotę 1000 zł i może być spłacana w wygodnych, jasno ustalonych ratach przez wybrany okres.

Zaplo.pl – wygoda i prostota zaciągania pożyczek

Zaciąganie pożyczki odbywa się w 3 prostych krokach wykonywanych na stronie internetowej Pożyczkodawcy. Pierwszym krokiem jest skorzystanie z wygodnego kalkulatora, w którym wybieramy kwotę i czas, na jaki zaciągamy pożyczkę. W efekcie otrzymujemy proponowaną wysokość miesięcznej raty, którą możemy również ustalić we własnym zakresie. Firma Zaplo stawia na kontakt z Klientem, dlatego obsługa jest zawsze dostępna i chętnie udzieli niezbędnych informacji. Ponadto, przy zbliżającym się terminie spłaty wysyłane są odpowiednie powiadomienia. 

Czym odróżnia się Zaplo.pl?

 • 3 proste kroki do pożyczki,
 • szybki przelew po zatwierdzeniu wniosku,
 • dobry kontakt z Klientem.

Atrakcyjne promocje

 • Pożyczki na dowolny okres czasowy,
 • Wygodne, dopasowane do Klienta raty

Pożyczka w zaplo.pl

 1. Skorzystaj z kalkulatora pożyczki. Wybierz kwotę i czas, na jaki potrzebujesz pożyczki. 
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny swoimi danymi. Podaj wszystkie, niezbędne informacje. 
 3. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, czy pożyczka została Ci przyznana, a także, kiedy pieniądze pojawią się na Twoim koncie. Z reguły przelewane są w ciągu kilku minut,

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

Przedłużenie spłaty pożyczki. Jak to zrobić?

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki w Zaplo.pl jest możliwe. Ratę możemy przesunąć maksymalnie o jeden miesiąc. Ważnym jest, że możliwość przesunięcia terminu pożyczki nie jest możliwa w każdym momencie. O możliwości dokonania przedłużenia spłaty informuje nas Zaplo w odpowiedniej wiadomości e-mail. Zostanie również podana kwota, którą należy wpłacić, aby rata spłaty została przesunięta. W zależności od długości okresu pożyczkowego, przesuwać termin spłaty raty możemy nawet kilka razy. 

Opłaty i kary

Przy zaciąganiu kolejnych pożyczek naliczana jest prowizja, a do całkowitej kwoty pożyczki doliczane są odsetki. Należności te należy spłacić razem z podstawową kwotą pożyczki. Jeżeli decydujemy się na przesunięcie terminu spłaty raty, również musimy uiścić odpowiednią opłatę. W przypadku nie spłacania pożyczki, otrzymujemy wezwania do zapłaty. W momencie, gdy uporczywie nie spłacamy danej pożyczki, dług przekazywany jest firmie windykacyjnej, a kosztami całego postępowania obarczony jest Pożyczkobiorca.

WYMAGANIA

Czym trzeba się charakteryzować, aby otrzymać pożyczkę?

 1. Musisz być obywatelem RP i mieć miejsce stałego zamieszkania na terenie Polski.
 2. Wiek 21-70 lat.
 3. Nie możesz mieć długów i Twoja zdolność finansowa musi jasno wskazywać, że masz możliwości do spłaty pożyczki.
 4. Musisz posiadać konto bankowe i zarejestrowany profil na zaplo.pl.
Nazwa firmy

Zaplo sp. z o.o.

Adres17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
Telefon221 333 888 oraz 222 673 000
Adres e-mail
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 8:00 – 22:00
Weekend: 8:00 20:00
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *